MCP23S18-E/MJ
DigiKeys produktnummer
MCP23S18-E/MJ-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MCP23S18-E/MJ
Beskrivelse
IC XPNDR 10MHZ SPI 24QFN
Produsentens standard leveringstid
7 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
I/O-forlengelser 16 SPI 10 MHz 24-QFN (4x4)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MCP23S18-E/MJ Modeller
Kategori
Strøm - utgangskilde/ribbe
25mA
Produsent
Microchip Technology
Taktfrekvens
10 MHz
Emballasje
Rør
Forsyningsspenning
1,8V – 5,5V
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 125°C