LND250K1-G
DigiKeys produktnummer
LND250K1-GTR-ND - Tape og spole (TR)
LND250K1-GCT-ND - Båndavsnitt (CT)
LND250K1-GDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LND250K1-G
Beskrivelse
MOSFET N-CH 500V 13MA SOT23
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal, utarmingsmodus 500 V 13mA (Tj) 360mW (Ta) Overflatemontering SOT-23 (TO-236AB)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LND250K1-G Modeller
Kategori
Rds på (maks) ved Id, Vgs
1000Ohm ved 500µA, 0V
Produsent
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
10 pF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
360mW (Ta)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Overflatemontering
Drain til Source-spenning
500 V
Leverandørens enhetsforpakning
SOT-23 (TO-236AB)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
0V