MUX36S08IPWR
DigiKeys produktnummer
296-43931-2-ND - Tape og spole (TR)
296-43931-1-ND - Båndavsnitt (CT)
296-43931-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MUX36S08IPWR
Beskrivelse
IC MUX 8:1 170OHM 16TSSOP
Produsentens standard leveringstid
6 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
1 IC-bryter for krets 8:1 170Ohm 16-TSSOP
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MUX36S08IPWR Modeller
Kategori
Brytertid (Ton, Toff) (maks)
136ns, 75ns
Produsent
Texas Instruments
Ladeinnføring
0,3pC
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kanalkapasitans (CS(av), CD(av))
2,4pF, 7,5pF
Delestatus
Aktiv
Strøm - lekkasje (IS(av)) (maks)
40pA
Multiplekser/demultiplekser-krets
8:1
Krysstale
-96dB ved 1MHz
Antall kretser
1
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Motstand på-stilling (maks)
170Ohm
Monteringstype
Overflatemontering
Kanal til kanal-matching (ΔRon)
2,4Ohm
Kapsling
16-TSSOP (0,173", 4,40mm bredde)
Spenning - forsyning, enkel (V+)
10V – 36V
Leverandørens enhetsforpakning
16-TSSOP
Voltage - Supply, Dual (V±)
±5V – 18V