DSPIC30F1010-20E/SO er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Microchip Technology
På lager: 77
Datablad
Direkte
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
dsPIC dsPIC™ 30F Mikrostyringer IC 16-biters 20 MIPS 6KB (2K x 24) FLASH 28-SOIC
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
DSPIC30F1010-20E/SO
DigiKeys produktnummer
DSPIC30F1010-20E/SO-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSPIC30F1010-20E/SO
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 6KB FLASH 28SOIC
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
DSPIC30F1010-20E/SO Modeller
Kategori
Programminnestørrelse
Produsent
Programminnetype
FLASH
Serie
RAM-størrelse
256 x 8
Emballasje
Rør
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
3V – 5,5V
Delestatus
Aktiv
Dataomformere
A/D 6x10b
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Oscillatortype
Intern
Kjerneprosessor
dsPIC
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Kjernestørrelse
16-biters
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
20 MIPS
Leverandørens enhetsforpakning
28-SOIC
Konnektivitet
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Kapsling
28-SOIC (0,295", 7,50mm bredde)