DSPIC30F1010-30I/SO
DigiKeys produktnummer
DSPIC30F1010-30I/SO-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSPIC30F1010-30I/SO
Beskrivelse
IC MCU 16BIT 6KB FLASH 28SOIC
Produsentens standard leveringstid
5 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
dsPIC dsPIC™ 30F Mikrostyringer IC 16-biters 30 MIPS 6KB (2K x 24) FLASH 28-SOIC
EDA-/CAD-modeller
DSPIC30F1010-30I/SO Modeller
RAM-størrelse
256 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
3V – 5,5V
Dataomformere
A/D 6x10b
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Monteringstype
Overflatemontering
Hurtighet
30 MIPS
Leverandørens enhetsforpakning
28-SOIC
Konnektivitet
I2C, IrDA, LINbus, SPI, UART/USART
Kapsling
28-SOIC (0,295", 7,50mm bredde)