DSC1121BM1-030.0000 er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
30 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 2,25V – 3,6V 6-VDFN
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
Microchip Technology MEMS and Crystal Oscillator Solutions PIO | DigiKey
DSC1121BM1-030.0000
DigiKeys produktnummer
150-DSC1121BM1-030.0000-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSC1121BM1-030.0000
Beskrivelse
MEMS CMOS OSC
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Forsyningsspenning
2,25V – 3,6V
Produsent
Frekvensstabilitet
±50ppm
Serie
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Emballasje
Remse
Strøm - forsyning (maks)
35mA
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Baseresonator
Kapsling
6-VDFN
Type
Leverandørens enhetsforpakning
6-CDFN (5x3,2)
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Utgang
CMOS
Høyde - sittende (maks)
0,035" (0,90mm)