DSC1001DL5-048.0000D er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
EPSON
På lager: 533
Datablad
48 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,7V – 3,6V Standby (slå av) 4-VDFN
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
DSC1001DL5-048.0000D
DigiKeys produktnummer
150-DSC1001DL5-048.0000D-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSC1001DL5-048.0000D
Beskrivelse
MEMS CMOS OSC
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Forsyningsspenning
1,7V – 3,6V
Produsent
Frekvensstabilitet
±10ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Strøm - forsyning (maks)
7,2mA
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvens
Høyde - sittende (maks)
0,035" (0,90mm)