SG-210STF 48.0000MS3
DigiKeys produktnummer
SER3806TR-ND - Tape og spole (TR)
SER3806CT-ND - Båndavsnitt (CT)
SER3806DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SG-210STF 48.0000MS3
Beskrivelse
XTAL OSC XO 48.0000MHZ CMOS SMD
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
48 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,6V – 3,6V Standby (slå av) 4-SMD, ingen ledning
Kategori
Forsyningsspenning
1,6V – 3,6V
Produsent
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
2,6mA
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflatemontering
Baseresonator
Kapsling
4-SMD, ingen ledning
Type
Leverandørens enhetsforpakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvens
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Funksjon
Standby (slå av)
Høyde - sittende (maks)
0,035" (0,90mm)