DSC1001DI3-027.0000T er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
27 MHz XO (standard) CMOS Oscillator 1,7V – 3,6V Standby (slå av) 4-VDFN
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
Microchip Technology MEMS and Crystal Oscillator Solutions PIO | DigiKey
DSC1001DI3-027.0000T
DigiKeys produktnummer
150-DSC1001DI3-027.0000T-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
DSC1001DI3-027.0000T
Beskrivelse
MEMS OSC XO 27.0000MHZ CMOS SMD
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
DSC1001DI3-027.0000T Modeller
Kategori
Forsyningsspenning
1,7V – 3,6V
Produsent
Frekvensstabilitet
±20ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Strøm - forsyning (maks)
8mA
Størrelse/dimensjon
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvens
Høyde - sittende (maks)
0,035" (0,90mm)