ATTINY45V-10PU
DigiKeys produktnummer
ATTINY45V-10PU-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ATTINY45V-10PU
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 4KB FLASH 8DIP
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) Mikrostyringer IC 8-bit 10MHz 4KB (2K x 16) FLASH 8-PDIP
EDA-/CAD-modeller
ATTINY45V-10PU Modeller
EEPROM-størrelse
256 x 8
Emballasje
Rør
RAM-størrelse
256 x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Ikke verifisert
Dataomformere
A/D 4x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
10MHz
Monteringstype
Gjennomgående hull
Konnektivitet
USI
Leverandørens enhetsforpakning
8-PDIP
Tilleggsutstyr
Spenningsfallregistrering/nullstilling (brown-out detect/reset), POR, PWM, WDT
Kapsling
8-DIP (0,300", 7,62mm)