ATTINY85V-10PU
DigiKeys produktnummer
ATTINY85V-10PU-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ATTINY85V-10PU
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 8DIP
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® ATtiny, Functional Safety (FuSa) Mikrostyringer IC 8-bit 10MHz 8KB (4K x 16) FLASH 8-PDIP
EDA-/CAD-modeller
ATTINY85V-10PU Modeller
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
1,8V – 5,5V
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
10MHz
Monteringstype
Gjennomgående hull
Leverandørens enhetsforpakning
8-PDIP
Kapsling
8-DIP (0,300", 7,62mm)