ATMEGA8-16AU
DigiKeys produktnummer
ATMEGA8-16AU-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ATMEGA8-16AU
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 8KB FLASH 32TQFP
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® ATmega Mikrostyringer IC 8-bit 16MHz 8KB (4K x 16) FLASH 32-TQFP (7x7)
EDA-/CAD-modeller
ATMEGA8-16AU Modeller
EEPROM-størrelse
512 x 8
Emballasje
Brett
RAM-størrelse
1K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
4,5V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
16MHz