IXTP96P085T
DigiKeys produktnummer
IXTP96P085T-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IXTP96P085T
Beskrivelse
MOSFET P-CH 85V 96A TO220AB
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
P-kanal 85 V 96A (Tc) 298W (Tc) Gjennomgående hull TO-220-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IXTP96P085T Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
180 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±15V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
13100 pF @ 25 V
Effekttap (maks)
298W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
85 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220-3
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
13mOhm ved 48A, 10V