ATMEGA164P-20AU
DigiKeys produktnummer
ATMEGA164P-20AU-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
ATMEGA164P-20AU
Beskrivelse
IC MCU 8BIT 16KB FLASH 44TQFP
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
AVR AVR® ATmega Mikrostyringer IC 8-bit 20MHz 16KB (8K x 16) FLASH 44-TQFP (10x10)
EDA-/CAD-modeller
ATMEGA164P-20AU Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
EEPROM-størrelse
512 x 8
Emballasje
Brett
RAM-størrelse
1K x 8
Spenning - forsyning (Vcc/Vdd)
2,7V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Dataomformere
A/D 8x10b
Driftstemperatur
-40°C – 85°C (TA)
Hurtighet
20MHz