A768MS477M1ELAS017
DigiKeys produktnummer
399-A768MS477M1ELAS017TR-ND - Tape og spole (TR)
399-A768MS477M1ELAS017CT-ND - Båndavsnitt (CT)
399-A768MS477M1ELAS017DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
A768MS477M1ELAS017
Beskrivelse
CAP ALUM POLY 470UF 20% 25V SMD
Produsentens standard leveringstid
26 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
470 µF 25 V Aluminium – polymerkondensator Radial, Kapsling - SMD 17mOhm 2000 Hrs ved 125°C
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
A768MS477M1ELAS017 Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
KEMET
Klassifiseringer
AEC-Q200
Serie
Bruksområder
Bilteknikk
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Rippelstrøm ved lav frekvens
125 mA @ 120 Hz
Delestatus
Aktiv
Rippelstrøm ved høy frekvens
2.5 A @ 100 kHz
Type
Polymer
Størrelse/dimensjon
0,394" dia (10,00mm)
Kapasitans
470 µF
Høyde - sittende (maks)
0,500" (12,70mm)
Toleranse
±20%
Overflatemontering, størrelse
0,406" L x 0,406" B (10,30mm x 10,30mm)
Nominell spenning
25 V
Monteringstype
Overflatemontering
ESR (Equivalent Series Resistance)
17mOhm
Kapsling
Radial, Kapsling - SMD
Levetid ved temp.
2000 Hrs ved 125°C