25LC160DT-E/SN | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | 25LC160DT-E/SN |
Beskrivelse | IC EEPROM 16KBIT SPI 10MHZ 8SOIC |
Produsentens standard leveringstid | 11 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | EEPROM Minne IC 16Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | 25LC160DT-E/SN Modeller |
Kategori | Minnegrensesnitt SPI |
Produsent | Taktfrekvens 10 MHz |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Skrivesyklustid - ord, side 5ms |
Delestatus Aktiv | Forsyningsspenning 2,5V – 5,5V |
DigiKey-programmerbar Ikke verifisert | Driftstemperatur -40°C – 125°C (TA) |