25LC160CT-E/SN
DigiKeys produktnummer
25LC160CT-E/SNTR-ND - Tape og spole (TR)
25LC160CT-E/SNCT-ND - Båndavsnitt (CT)
25LC160CT-E/SNDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
25LC160CT-E/SN
Beskrivelse
IC EEPROM 16KBIT SPI 10MHZ 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
10 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EEPROM Minne IC 16Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
EDA-/CAD-modeller
25LC160CT-E/SN Modeller
Taktfrekvens
10 MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Forsyningsspenning
2,5V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)