25LC160B-E/SN er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Direkte
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Similar
Microchip Technology
På lager: 0
Datablad
Similar
På lager: 533
Rohm Semiconductor
Rohm Semiconductor
På lager: 250
På lager: 3
EEPROM Minne IC 16Kbit SPI 10 MHz 8-SOIC
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
25LC160B-E/SN
DigiKeys produktnummer
25LC160B-E/SN-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
25LC160B-E/SN
Beskrivelse
IC EEPROM 16KBIT SPI 10MHZ 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
25LC160B-E/SN Modeller
Taktfrekvens
10 MHz
Emballasje
Rør
Forsyningsspenning
2,5V – 5,5V
DigiKey-programmerbar
Verifisert
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)