25LC040T/SN
DigiKeys produktnummer
150-25LC040T/SNTR-ND - Tape og spole (TR)
150-25LC040T/SNCT-ND - Båndavsnitt (CT)
150-25LC040T/SNDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
25LC040T/SN
Beskrivelse
IC EEPROM 4KBIT SPI 2MHZ 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EEPROM Minne IC 4Kbit SPI 2 MHz 8-SOIC
EDA-/CAD-modeller
25LC040T/SN Modeller
Taktfrekvens
2 MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Forsyningsspenning
2,5V – 5,5V
Driftstemperatur
0°C – 70°C (TA)