25LC040/SN
DigiKeys produktnummer
25LC040/SN-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
25LC040/SN
Beskrivelse
IC EEPROM 4KBIT SPI 2MHZ 8SOIC
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EEPROM Minne IC 4Kbit SPI 2 MHz 8-SOIC
EDA-/CAD-modeller
25LC040/SN Modeller
Taktfrekvens
2 MHz
Emballasje
Rør
Forsyningsspenning
2,5V – 5,5V
Driftstemperatur
0°C – 70°C (TA)