B6012M12D-BSR
DigiKeys produktnummer
1570-1161-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
B6012M12D-BSR
Beskrivelse
FAN BLOWER 60X12MM 12VDC WIRE
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Vifte Vifte 12VDC Kvadrat/avrundet - 60mm L x 60mm H Hylse 5,0 CFM (0,140m³/min) 2 trådtilkoblinger
Kategori
Viftetype
Produsent
Funksjoner
Beskyttelse mot termisk overlast (TOP)
Serie
Støy
34,0dB(A)
Emballasje
Bulk
RPM
Delestatus
Aktiv
Terminaler
2 trådtilkoblinger
Nominell spenning
Vekt
0,057 lb (25,85 g)
Størrelse/dimensjon
Kvadrat/avrundet - 60mm L x 60mm H
Nominell strøm (AMP)
0,200A
Bredde
12,00mm