B6015TH12B
DigiKeys produktnummer
59-B6015TH12B-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
B6015TH12B
Beskrivelse
BLOWER 12VDC 60X15MM TACH
Produsentens standard leveringstid
28 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Vifte Vifte 12VDC Kvadrat/avrundet - 60mm L x 60mm H Kule 5,6 CFM (0,157m³/min) 2 trådtilkoblinger
Kategori
Støy
36,0dB(A)
Produsent
Effekt (watt)
2.16 W
Emballasje
Bulk
RPM
Delestatus
Aktiv
Terminaler
2 trådtilkoblinger
Nominell spenning
Driftstemperatur
14 – 158°F (-10 – 70°C)
Størrelse/dimensjon
Kvadrat/avrundet - 60mm L x 60mm H
Godkjenningsbyrå
CE, cURus, TUV
Bredde
15,00mm
Nominell strøm (AMP)
0,180A
Luftstrøm
5,6 CFM (0,157m³/min)
Spenningsområde
6 – 13,8VDC
Statisk trykk
0,610 i H2O (151,9 Pa)
Materiale - ramme
Polybutylentereftalat (PBT)
Lagertype
Kule
Materiale - blad
Polybutylentereftalat (PBT)
Viftetype
Levetid ved temp.
70000 Hrs ved 40°C