MS638-10F
DigiKeys produktnummer
2333-MS638-10F-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MS638-10F
Beskrivelse
RF SHIELD 1.429"X2.512" SOLDER
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF-skjerming Ramme 1,429" (36,30mm) X 2,512" (63,80mm) Loddetinn
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MS638-10F Modeller
Kategori
Høyde - total
0,433" (11,00mm)
Produsent
Masach Tech Ltd.
Lengde - totalt
2,512" (63,80mm)
Serie
Bredde - totalt
1,429" (36,30mm)