MS384-10F
DigiKeys produktnummer
2333-MS384-10F-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MS384-10F
Beskrivelse
RF SHIELD 1.480"X1.512" SOLDER
Detaljert beskrivelse
RF-skjerming Ramme 1,480" (37,60mm) X 1,512" (38,40mm) Loddetinn
EDA-/CAD-modeller
MS384-10F Modeller
Kategori
Høyde - total
0,433" (11,00mm)
Lengde - totalt
1,512" (38,40mm)
Serie
Bredde - totalt
1,480" (37,60mm)