MS631-10F
DigiKeys produktnummer
2333-MS631-10F-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
MS631-10F
Beskrivelse
RF SHIELD 1.398"X2.484" SOLDER
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
RF-skjerming Ramme 1,398" (35,50mm) X 2,484" (63,10mm) Loddetinn
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
MS631-10F Modeller
Kategori
Høyde - total
0,110" (2,80mm)
Produsent
Masach Tech Ltd.
Lengde - totalt
2,484" (63,10mm)
Serie
Bredde - totalt
1,398" (35,50mm)