FL1P-16NJ-1-R24V
DigiKeys produktnummer
458-1947-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FL1P-16NJ-1-R24V
Beskrivelse
LED PNL IND RED 15.80MM SLDR
Detaljert beskrivelse
LED Panelindikator Rød 35° 24V 20mA Loddekabelsko
Kategori
Strøm
20mA
Panelutsparingsdimensjoner
0,63" (16,00mm)
Linsestørrelse
15,80mm dia
Millicandela-klassifisering
1000 – 1500mcd
Lampefarge
Rød
Visningsvinkel
35°
Linsefarge
Rød
Spenning (V)
24V