FL1P-16NJ-1-G24V
DigiKeys produktnummer
458-1944-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FL1P-16NJ-1-G24V
Beskrivelse
LED PNL IND GREEN 15.80MM SLDR
Produsentens standard leveringstid
8 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
LED Panelindikator Grønn 60° 24V 20mA Loddekabelsko
Kategori
Strøm
20mA
Produsent
Mallory Sonalert Products Inc.
Panelutsparingsform
Rund
Serie
Panelutsparingsdimensjoner
0,63" (16,00mm)
Emballasje
Bulk
Linsestørrelse
15,80mm dia
Delestatus
Aktiv
Linsestil
Rund med flat topp
Type
LED
Millicandela-klassifisering
8000 – 10000mcd
Lampefarge
Grønn
Visningsvinkel
60°
Linsefarge
Grønn
Termineringsstil
Loddekabelsko
Klassifiseringer
AC/DC
IP-systemet (kapslingsgrad)
IP50
Spenning (V)
24V