V39ZA20P
DigiKeys produktnummer
F1958-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
V39ZA20P
Beskrivelse
VARISTOR 39V 2KA DISC 20MM
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
39 V 2 kA Varistor 1 Kretser Gjennomgående hull Skive 20mm
Kategori
Varistorspenning (maks)
42.9 V
Produsent
Littelfuse Inc.
Strøm - strømstøt
2 kA
Serie
Energi
20J
Emballasje
Bulk
Antall kretser
1
Delestatus
Aktiv
Kapasitans ved frekvens
12000 pF @ 1 MHz
Maksimal AC-volt
25 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimal DC-volt
31 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Varistorspenning (min)
35.1 V
Kapsling
Skive 20mm
Varistorspenning (Typ)
39 V