V36ZA80P
DigiKeys produktnummer
F3082-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
V36ZA80P
Beskrivelse
VARISTOR 36V 2KA DISC 20MM
Produsentens standard leveringstid
19 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
36 V 2 kA Varistor 1 Kretser Gjennomgående hull Skive 20mm
Kategori
Varistorspenning (maks)
39.6 V
Produsent
Littelfuse Inc.
Strøm - strømstøt
2 kA
Serie
Energi
160J
Emballasje
Bulk
Antall kretser
1
Delestatus
Aktiv
Kapasitans ved frekvens
12000 pF @ 1 MHz
Maksimal AC-volt
23 V
Driftstemperatur
-55°C – 85°C (TA)
Maksimal DC-volt
28 V
Monteringstype
Gjennomgående hull
Varistorspenning (min)
32.4 V
Kapsling
Skive 20mm
Varistorspenning (Typ)
36 V