SZ1SMC40AT3G
DigiKeys produktnummer
F11592TR-ND - Tape og spole (TR)
F11592CT-ND - Båndavsnitt (CT)
F11592DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SZ1SMC40AT3G
Beskrivelse
TVS DIODE 40VWM 64.5VC SMC
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
64,5V Klemme 32,2A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SMC
Kategori
Effekt - toppuls
1500W (1,5kW)
Produsent
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Delestatus
Aktiv
Grad
Bilteknikk
Type
Zener
Godkjenning
AEC-Q101
Enveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
40V
Kapsling
DO-214AB, SMC
Spenning - gjennomslag (min)
44,4V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
64,5V
Baseproduktnummer
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
32,2A