SMCJ150CA | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | SMCJ150CA |
Beskrivelse | TVS DIODE 150VWM 243VC DO214AB |
Produsentens standard leveringstid | 24 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 243V Klemme 6,2A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ) |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | SMCJ150CA Modeller |
Kategori | Spenning - klemming (maks) ved Ipp 243V |
Produsent | Strøm - topp-puls (10/ 1000µs) 6,2A |
Serie | Effekt - toppuls 1500W (1,5kW) |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Nettledningsbeskyttelse Ja |
Delestatus Aktiv | Bruksområder Generell bruk |
Type Zener | Driftstemperatur -55°C – 150°C |
Toveiskanaler 1 | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - reversspenning (Typ) 150V | Kapsling DO-214AB, SMC |
Spenning - gjennomslag (min) 167V | Leverandørens enhetsforpakning |