SMAJ60CA
DigiKeys produktnummer
SMAJ60CALFTR-ND - Tape og spole (TR)
SMAJ60CALFCT-ND - Båndavsnitt (CT)
SMAJ60CALFDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SMAJ60CA
Beskrivelse
TVS DIODE 60VWM 96.8VC DO214AC
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
96,8V Klemme 4,1A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AC (SMA)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SMAJ60CA Modeller
Kategori
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
96,8V
Produsent
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
4,1A
Serie
Effekt - toppuls
400W
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Delestatus
Aktiv
Bruksområder
Generell bruk
Type
Zener
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Toveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
60V
Kapsling
DO-214AC, SMA
Spenning - gjennomslag (min)
66,7V