SM24-02HTG
DigiKeys produktnummer
F6349TR-ND - Tape og spole (TR)
F6349CT-ND - Båndavsnitt (CT)
F6349DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
SM24-02HTG
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 42VC SOT23-3
Produsentens standard leveringstid
23 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
42V Klemme 5A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering SOT-23-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
SM24-02HTG Modeller
Kategori
Effekt - toppuls
400W
Produsent
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Serie
Kapasitans ved frekvens
65pF ved 1MHz
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 150°C
Delestatus
Aktiv
Grad
Bilteknikk
Type
Zener
Godkjenning
AEC-Q101
Enveiskanaler
2
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
24V (maks)
Kapsling
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
42V
Leverandørens enhetsforpakning
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
5A (8/20µs)