CDSOT23-T24C
DigiKeys produktnummer
118-CDSOT23-T24CTR-ND - Tape og spole (TR)
118-CDSOT23-T24CCT-ND - Båndavsnitt (CT)
118-CDSOT23-T24CDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
CDSOT23-T24C
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 49VC SOT23-3
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
49V Klemme 12A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering SOT-23-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CDSOT23-T24C Modeller
Kategori
Effekt - toppuls
500W
Produsent
Nettledningsbeskyttelse
Ja
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Bruksområder
Generell bruk
Delestatus
Aktiv
Kapasitans ved frekvens
63pF ved 1MHz
Type
Zener
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Toveiskanaler
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - reversspenning (Typ)
24V
Kapsling
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spenning - gjennomslag (min)
26,7V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
49V
Baseproduktnummer
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
12A (8/20µs)