S6008DS2RP | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | S6008DS2RP |
Beskrivelse | SCR 600V 8A TO-252 (DPAK) |
Produsentens standard leveringstid | 13 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | SCR 600 V 8 A Sensitiv gate Overflatemontering TO-252 (DPak) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - på-tilstand (It (RMS)) (maks) 8 A |
Produsent Littelfuse Inc. | Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks) 6 mA |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Strøm - av-tilstand (maks) 5 µA |
Delestatus Aktiv | Strøm - ikke rep. strømstøt 50, 60Hz (Itsm) 83A, 100A |
Spenning - av-stilling 600 V | SCR-type Sensitiv gate |
Spenning - gate-utløser (Vgt) 800 mV | Driftstemperatur -40°C – 110°C |
Strøm - gate-utløser (Igt) 200 µA | Monteringstype Overflatemontering |
Spenning - på-stilling (Vtm) (maks) 1.6 V | Kapsling TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63 |
Strøm - på-tilstand (It (AV)) (maks) 5.1 A | Leverandørens enhetsforpakning TO-252 (DPak) |