MCR12DSMT4G
DigiKeys produktnummer
MCR12DSMT4GOSTR-ND - Tape og spole (TR)
MCR12DSMT4GOSCT-ND - Båndavsnitt (CT)
MCR12DSMT4GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
MCR12DSMT4G
Beskrivelse
SCR 600V 12A TO-252 (DPAK)
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
SCR 600 V 12 A Sensitiv gate Overflatemontering TO-252 (DPak)
Kategori
Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks)
6 mA
Produsent
Littelfuse Inc.
Strøm - av-tilstand (maks)
10 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - ikke rep. strømstøt 50, 60Hz (Itsm)
100A ved 60Hz
Delestatus
Aktiv
SCR-type
Sensitiv gate
Spenning - av-stilling
600 V
Driftstemperatur
-40°C – 110°C
Spenning - gate-utløser (Vgt)
1 V
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - gate-utløser (Igt)
200 µA
Kapsling
TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
Spenning - på-stilling (Vtm) (maks)
1.9 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-252 (DPak)
Strøm - på-tilstand (It (AV)) (maks)
7.6 A
Baseproduktnummer
Strøm - på-tilstand (It (RMS)) (maks)
12 A