TS1220-600B
DigiKeys produktnummer
497-16223-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
TS1220-600B
Beskrivelse
SCR 600V 12A DPAK
Produsentens standard leveringstid
15 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
SCR 600 V 12 A Sensitiv gate Overflatemontering DPAK
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
TS1220-600B Modeller
Kategori
Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks)
5 mA
Produsent
STMicroelectronics
Strøm - av-tilstand (maks)
5 µA
Emballasje
Rør
Strøm - ikke rep. strømstøt 50, 60Hz (Itsm)
110A, 115A
Delestatus
Aktiv
SCR-type
Sensitiv gate
Spenning - av-stilling
600 V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Spenning - gate-utløser (Vgt)
800 mV
Monteringstype
Overflatemontering
Strøm - gate-utløser (Igt)
200 µA
Kapsling
TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
Spenning - på-stilling (Vtm) (maks)
1.6 V
Leverandørens enhetsforpakning
DPAK
Strøm - på-tilstand (It (AV)) (maks)
8 A
Baseproduktnummer
Strøm - på-tilstand (It (RMS)) (maks)
12 A