S6006DRP
DigiKeys produktnummer
S6006DTR-ND - Tape og spole (TR)
S6006DCT-ND - Båndavsnitt (CT)
S6006DDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
S6006DRP
Beskrivelse
SCR 600V 6A TO-252 (DPAK)
Detaljert beskrivelse
SCR 600 V 6 A Standard gjenoppretting Overflatemontering TO-252 (DPak)
Kategori
Strøm - på-tilstand (It (RMS)) (maks)
6 A
Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks)
30 mA
Strøm - av-tilstand (maks)
10 µA
Delestatus
Aktiv
Strøm - ikke rep. strømstøt 50, 60Hz (Itsm)
83A, 100A
Spenning - av-stilling
600 V
SCR-type
Standard gjenoppretting
Spenning - gate-utløser (Vgt)
1.5 V
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Strøm - gate-utløser (Igt)
15 mA
Spenning - på-stilling (Vtm) (maks)
1.6 V
Strøm - på-tilstand (It (AV)) (maks)
3.8 A