MCR12DSMT4G | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | MCR12DSMT4G |
Beskrivelse | SCR 600V 12A TO-252 (DPAK) |
Produsentens standard leveringstid | 17 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | SCR 600 V 12 A Sensitiv gate Overflatemontering TO-252 (DPak) |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks) 6 mA |
Produsent Littelfuse Inc. | Strøm - av-tilstand (maks) 10 µA |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Strøm - ikke rep. strømstøt 50, 60Hz (Itsm) 100A ved 60Hz |
Delestatus Aktiv | SCR-type Sensitiv gate |
Spenning - av-stilling 600 V | Driftstemperatur -40°C – 110°C |
Spenning - gate-utløser (Vgt) 1 V | Monteringstype Overflatemontering |
Strøm - gate-utløser (Igt) 200 µA | Kapsling TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63 |
Spenning - på-stilling (Vtm) (maks) 1.9 V | Leverandørens enhetsforpakning TO-252 (DPak) |
Strøm - på-tilstand (It (AV)) (maks) 7.6 A | Baseproduktnummer |
Strøm - på-tilstand (It (RMS)) (maks) 12 A |