LSIC2SD120A20 er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Wolfspeed, Inc.
På lager: 0
Datablad
Similar
Wolfspeed, Inc.
På lager: 2 705
Datablad
På lager: 870
Rochester Electronics, LLC
SMC Diode Solutions
STMicroelectronics
På lager: 304
STMicroelectronics
På lager: 990
På lager: 513
På lager: 950
Dioder 1200 V 54,5A Gjennomgående hull TO-220AC
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
Taking SiC Mainstream: The Story of Littelfuse Power Semiconductors
KEMET Piezoelectric Acoustic Modules | Digi-Key Daily
LSIC2SD120A20
DigiKeys produktnummer
F10720-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
LSIC2SD120A20
Beskrivelse
DIODE SIC 1.2KV 54.5A TO220AC
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Hurtighet
Null gjenvinningstid > 500mA (Io)
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
100 µA @ 1200 V
Kapasitans ved Vr, F
1142pF ved 1V, 1MHz
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
1200 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220AC
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
54,5A
Driftstemperatur - kobling
-55°C – 175°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.8 V @ 20 A