STPSC15H12D
DigiKeys produktnummer
497-16956-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STPSC15H12D
Beskrivelse
DIODE SIL CARB 1200V 15A TO220AC
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Dioder 1200 V 15A Gjennomgående hull TO-220AC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
STPSC15H12D Modeller
Strøm - omvendt lekkasje ved Vr
90 µA @ 1200 V
Emballasje
Rør
Kapasitans ved Vr, F
1200pF ved 0V, 1MHz
Delestatus
Utdatert
Spenning - DC omvendt (Vr) (maks)
1200 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220AC
Strøm - gjennomsnitt korrigert (Io)
15A
Driftstemperatur - kobling
-40°C – 175°C
Spenning - fremover (Vf) (maks) ved If
1.5 V @ 15 A
Baseproduktnummer
Hurtighet
Null gjenvinningstid > 500mA (Io)