IXFH270N06T3
DigiKeys produktnummer
IXFH270N06T3-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IXFH270N06T3
Beskrivelse
MOSFET N-CH 60V 270A TO247
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 60 V 270A (Tc) 480W (Tc) Gjennomgående hull TO-247 (IXTH)
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
200 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
12600 pF @ 25 V
Delestatus
Utdatert
Effekttap (maks)
480W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
60 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-247 (IXTH)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
3.1mOhm ved 100A, 10V