AQ24CANFD-02HTG
DigiKeys produktnummer
F10993TR-ND - Tape og spole (TR)
F10993CT-ND - Båndavsnitt (CT)
F10993DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
AQ24CANFD-02HTG
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 50VC SOT23-3
Produsentens standard leveringstid
29 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
50V Klemme 3A (8/20µs) Ipp TVS – dioder Overflatemontering SOT-23-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
AQ24CANFD-02HTG Modeller
Produktegenskaper
Filtrer lignende produkter
Kategori
Effekt - toppuls
200W
Produsent
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Serie
Bruksområder
Boks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Kapasitans ved frekvens
11.5pF ved 1MHz
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-40°C – 150°C (TA)
Type
Zener
Grad
Bilteknikk
Toveiskanaler
2
Godkjenning
AEC-Q101
Spenning - reversspenning (Typ)
24V (maks)
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - gjennomslag (min)
26,7V
Kapsling
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
50V
Leverandørens enhetsforpakning
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
3A (8/20µs)