60R010XU
DigiKeys produktnummer
F2000-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
60R010XU
Beskrivelse
PTC RESET FUSE 60V 100MA RADIAL
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Polymerisk PTC nullstillbare sikringer 60V 100 mA Ih Gjennomgående hull Radial, Skive
Kategori
Tid til utløsing
4 s
Produsent
Littelfuse Inc.
Motstand - innledende (Ri) (min)
2.5 Ohms
Serie
Motstand - etter utløsing (R1) (maks)
7.5 Ohms
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Type
Polymerisk
Kapsling
Radial, Skive
Spenning - maks
60V
Størrelse/dimensjon
0,291" dia x 0,122" T (7,40mm x 3,10mm)
Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks)
100 mA
Høyde - sittende (maks)
0,500" (12,70mm)
Strøm - utløser (It)
200 mA
Tilkoblingsmellomrom
0,201" (5,10mm)
Strøm - maks
40 A