250R120U
DigiKeys produktnummer
F1915-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
250R120U
Beskrivelse
PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Polymerisk PTC nullstillbare sikringer 60V (250V int) 120 mA Ih Gjennomgående hull Radial, Skive
Kategori
Tid til utløsing
2.5 s
Produsent
Littelfuse Inc.
Motstand - innledende (Ri) (min)
4 Ohms
Serie
Motstand - etter utløsing (R1) (maks)
16 Ohms
Emballasje
Bulk
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Gjennomgående hull
Type
Polymerisk
Kapsling
Radial, Skive
Spenning - maks
60V (250V int)
Størrelse/dimensjon
0,256" L x 0,181" B (6,50mm x 4,60mm)
Strøm - hold-funksjon (Ih) (maks)
120 mA
Høyde - sittende (maks)
0,433" (11,00mm)
Strøm - utløser (It)
240 mA
Tilkoblingsmellomrom
0,201" (5,10mm)
Strøm - maks
3 A