5.0SMDJ90A
DigiKeys produktnummer
5.0SMDJ90ATR-ND - Tape og spole (TR)
5.0SMDJ90ACT-ND - Båndavsnitt (CT)
5.0SMDJ90ADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
5.0SMDJ90A
Beskrivelse
TVS DIODE 90VWM 146VC DO214AB
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
146V Klemme 34,3A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ)
EDA-/CAD-modeller
5.0SMDJ90A Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
34,3A
Produsent
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ja
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Overflatemontering
Enveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
90V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
100V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
146V