5.0SMDJ28A-T7
DigiKeys produktnummer
18-5.0SMDJ28A-T7TR-ND - Tape og spole (TR)
18-5.0SMDJ28A-T7CT-ND - Båndavsnitt (CT)
18-5.0SMDJ28A-T7DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
5.0SMDJ28A-T7
Beskrivelse
TVS DIODE 28VWM 45.4VC DO214AB
Produsentens standard leveringstid
24 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
45,4V Klemme 110A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
5.0SMDJ28A-T7 Modeller
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
110A
Produsent
Effekt - toppuls
5000W (5kW)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ja
Bruksområder
Telekom
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Overflatemontering
Enveiskanaler
Spenning - reversspenning (Typ)
28V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
31,1V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
45,4V