3.0SMCJ28A-13
DigiKeys produktnummer
3.0SMCJ28ADITR-ND - Tape og spole (TR)
3.0SMCJ28ADICT-ND - Båndavsnitt (CT)
3.0SMCJ28ADIDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
3.0SMCJ28A-13
Beskrivelse
TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMC
Detaljert beskrivelse
45,4V Klemme 66,1A Ipp TVS – dioder Overflatemontering SMC
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
3.0SMCJ28A-13 Modeller
Kategori
Effekt - toppuls
3000W (3kW)
Aktiv
Kapasitans ved frekvens
1800pF ved 1MHz
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
28V
Spenning - gjennomslag (min)
31,1V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
45,4V
Baseproduktnummer
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
66,1A