3.0SMCJ24A
DigiKeys produktnummer
18-3.0SMCJ24ATR-ND - Tape og spole (TR)
18-3.0SMCJ24ACT-ND - Båndavsnitt (CT)
18-3.0SMCJ24ADKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
3.0SMCJ24A
Beskrivelse
TVS DIODE 24VWM 38.9VC DO214AB
Detaljert beskrivelse
38,9V Klemme 77,1A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMCJ)
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
77,1A
Produsent
Effekt - toppuls
3000W (3kW)
Serie
Bruksområder
Telekom
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Spenning - reversspenning (Typ)
24V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
26,7V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
38,9V