SMLJ24A-R
DigiKeys produktnummer
118-SMLJ24A-RTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
SMLJ24A-R
Beskrivelse
3KW TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESOR
Produsentens standard leveringstid
25 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
38,9V Klemme 77,2A Ipp TVS – dioder Overflatemontering DO-214AB (SMC)
Kategori
Strøm - topp-puls (10/ 1000µs)
77,2A
Produsent
Effekt - toppuls
3000W (3kW)
Serie
Nettledningsbeskyttelse
Ingen
Emballasje
Tape og spole (TR)
Bruksområder
Telekom
Delestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C
Type
Zener
Monteringstype
Overflatemontering
Enveiskanaler
1
Kapsling
DO-214AB, SMC
Spenning - reversspenning (Typ)
24V
Leverandørens enhetsforpakning
Spenning - gjennomslag (min)
26,7V
Baseproduktnummer
Spenning - klemming (maks) ved Ipp
38,9V